HAKKIMIZDA

Anasayfa » HAKKIMIZDA

Araç ve sürücülerin trafikte içine düştükleri sıkıntılı durumdan kurtarmak için en uygun yöntem oto çekici ve kurtarıcı hizmetlerinden faydalanmaktır.

Sakarya Hızır Oto Kurtarıcı ve Çekici Hizmetleri olarak uzman deneyimli ekibimizle 7/24 Sakarya Kurtarıcı ve Sakarya Çekici Hizmetleri vermekteyiz. Sunduğumuz hizmet trafikte meydana gelen her duruma göre uygun ekipman ve araçlarla sağlanmaktadır.

Günümüz trafik şartlarında araç sayısının artması, kurallara uymayan ve araç kullanmaya müsait olmayan sürücülerin araç kullanmasıyla otobanda, karayolunda ve bazen mahalle aralarında bile seyreden her aracın bir kazaya karışması muhtemeldir. Bazen bunların dışında araçta herhangi bir arıza meydana gelmesi, lastik patlaması veya benzeri durumlarla karşılaşması da olağan hale gelmiştir.

Kaza veya arızanın meydana geldiği zamana, konuma ve aracın durumuna göre ihtiyaçlar farklılık gösterdiğinden ihtiyacınıza göre önceden hazırlıklı bir şekilde bulunduğunuz noktaya gelerek sizi güvenli bir noktaya ulaştırıyoruz.

Kaza ve arıza durumunda trafikte oluşacak tıkanıklardan kurtulmak ve biran önce ulaşmak istediğiniz yere gitmek için araçlarımızla prosedürlerle uğraşmadan sadece bir telefon ile 7 gün 24 saat gününün hangi vaktinde olursa olsun bize ulaşarak yol yardım hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Ekonomik fiyat ve memnuniyet garantisiyle sunduğumuz hizmetlerimizden faydalanmak ve bilgi almak için 0533 148 47 23 telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz.